Hoşgeldiniz RigorZ -Forum İlk Türkce Online Zombi Survivor Oyunu!

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 2.5/5 - 2 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

WALL HACK ESP - HEREWEGOAGAIN

https://www.rigorz.com/tr/HEREWEGOAGAIN-...67143.html Bu hesabın incelenmesini istiyoruz.Hile olduğu bariz belli.Mini mapte wall hack işe yaramadığı için sürekli colo mini çağırıyorlar herkesi ve bu arkadaş 1v5 // 1v6 seste vermeseniz, görüntü de vermeseniz herkesin attığı adımı ve hangi kayalıkta hangi ağaçta olduğunu nereden biliyor? Adamın nerede olduğunu arkadaşlarınız görüyor oyundayken ve siz tam aksi tarafta spawn oluyorsunuz ama adam ne hikmetse dönüp direk size zoom alıyor.BUGÜN AKAN KAN VE HAFTALIK GC ÖDÜL SIRALAMASINDA sürekli 1. sırada olmasına da şaşmamalı.Herkes en az bunlar kadar hatta bunlardan daha fazla onlıne olup pvp atıyor ama ne hikmetse her hafta 1. oluyorlar :) 30 TL verip ESP alan adamlar şu oyunun içine ediyor.İftira atma gibi bir durum yok burada çünkü apaçık belli zaten ve biz buna rağmen sadece incelenmesini istiyoruz.Gereğini RigorZ yönetimine bırakıyoruz.Çünkü oyun içerisinde incelenmesini isteyen çok kişi var.Buraya da yazacaklardır, bu başlıktan sonra.Hileyle oynanacaksa bu oyun ona göre emek vermeyelim çıkalım gidelim.İvedi şekilde incelenmesi son pmleri ve son vslerindeki killerine dikkat edilmesi gerekiyor.Tek karakteri var zaten.Videoda bu başlığın altına en kısa zamanda yüklenecektir.
Eğer bir işleme konulmassa bütün klan oyunu bırakıyoruz yeter bu hıle dertlerinden
Bu adamlar bizim klana karşıda hile ile oynadı. Çok şikayet edenler var. Bide üstüne 6  yıllık oyuncuyum dıyor. Madem 6 yıllık oyuncusun da mını mapte neden oynuyamıyorsun. Çünkü mını mapte yernı görmesine gerek yok.Mini mapte herkes onun sesini kastıgı ıçın hilesi bır ıse yaramıyor . Buyuk maplerde size açisi olmamasına rağmen,arkası dönukte olsa hile ile izledıgı için sizi kayanın ardından görüp zoom acarak çıkıyor. O kadar çok belli ki zaten bunlara gereken ceza verilmesse bız arkadaşlarla konuştuk burayı bırakıcağız!
Merhaba

İnceleme taleplerini desteğe talep oluşturarak yapmanız gerekmektedir.
Gönderildi.
Siz ciddi misiniz ? yoksa bu bir kamera şakası mı anlamadım gitti vallahi ortada kanıt yok hile yok sağdan solda hile diye şikayetler geldiği için mi ban yedim ben şimdi ben diğer oyunculardan daha iyi oynadığım için hile mi sayılıyor öyleyse bu oyunda ne mantık vardır ne hak vardır.. oyunda oynayan 2 en fazla 3 klan var ve benim sürekli colo mini atma sebebim ise kill kasıp sıralamada üst seviyelerde olup gc almaktır bunu anlamayan beynim var demesin lütfen ! oyunda oyuncu yok böyle saçma sapan işler yapılacaksa klanda 27 kişiyiz aynı saçma sebebten bir arkadaşım da ban yemişti hile kullanmadan 6 yıldır oynuyoruz ne hile kullandık ne de teşvik ettik gereksiz yere ban yiyen diğer arkadaşım ise AsteriksTR'dir..
daha doğru düzgün inceleme yapılmadan ban atıyorsunuz ya ben size daha ne diyim bu banım açılmaz ise oyunda toplamda zaten 40 kişi yok biz 27 kişilik bir aileyiz hepimiz oyunu bırakırız oyunda 5 kişi zombiler ile pvp atarlar artık..
SON SÖZÜM ŞU Kİ ORTADA KANIT VAR İSE ATTIĞINIZ BANA SAYGIM SONSUZDUR SÖZÜMÜ ETMEM AMMA VE LAKİN HAKSIZ YERE BAN ATMANIZ OYUNCU HAKLARINA SAYGI DUYMADIĞINIZIN KANITIDIR 04.10.2019 TARİHİNDE BANIM AÇILMAZ İSE OYUNU BIRAKIYORUZ TOPLUCA SİZDE YENİ YETMELER İLE NASIL BİR OYUN YAPARSINIZ BİLEMİYORUM ARTIK..
HAKSIZ YERE BAN YEMEM HOŞ DEĞİL AMA BU BENİ MUTLU ETTİ BU ARKADAŞLARIN BU DÜŞÜNCELERİ SAYESİNDE BENDEN NE KADAR GERİDE OLDUKLARINI ANLADIM HEM BİLEK HEM ZEKA OLARAK BEN BAŞKA DİYECEK BİRŞEY BULAMIYORUM SAYGIMI KORUYORUM ANLAYIŞLI BİR ŞEKİLDE İŞ YAPMANIZI ÖNERİYORUM.
İYİ GÜNLER DİLERİM..
İnanılmaz derecede rezil bir oyun. HEREWEGOAGAİN ile aynı internet kafede oyun oynadık. Kendisi ile oyuna birlikte başladık oyunu uzun zaman önce bıraktım arkadaşıma da bırak dedim oynamak istedi saygı duydum. 03.10.2019 saat 03:00 sularında arkadaşım solo bir şekilde Rewa klanını bot gibi keserken adamlar hile esp diye ağladılar zamanında wars klanı gibi klanlar esp açarken sesinizi çıkarmıyordunuz. Adam bileğinin hakkı ile adamları bot gibi keserken hile diye banlıyorsunuz ortada kanıt yok birşey yok olamaz da çünkü ortada hileli bir adam yok internet kafece oyuna başladık bazı arkadaşlarımız bıraktı çünkü oyun yapmayı bilmiyorsunuz. bazılarımız ise devam etti ki onlara acıyorum. İnanılmaz derecede rezil insanlarsınız gül gül öldüm bu banın üstüne yaklaşık 10 yıldır aim oyunları oynayan adam size hile gelebilir haklısınız yeteneksiz insanlarsınız çünkü en başta zeka yok oyuncularda Rewa klanı banlanmazsa oyunu bırakıcaz felan demişler :)))))))))) oynamayı bılmıyorsunuz zaten yeteneksiz insanların tekisiniz oyunu bırakırsanız hayatınıza yararlı birşey yapmış olacaksınız. OYUN YETKİLİSİ BAN ATAN ŞAHIS YA ADAM GİBİ KANIT GÖSTER YA DA OYUNU SİL GİTSİN.
Aynı internet kafe de oynayan biri daha benim. HEREWEGOAGAİN nickli arkadaşım bir kez daha ban yedi. Haberi yeni öğrendim gül gül öldüm olayı dinledim arkadaşımdan sv98 nano girmiş adamı p90 pkm girip vuramamışlar ve hile diye söylenmişler. Arkadaşım sen bu oyuna fazlasın şu yeteneksiz insanlara çok fazlasın yoluna bak boşver şu oyunu :)))) Ayrıyetten IP banlamışsınız kimse giremiyor iyiki attınız dilerim ki banı açmazsınız da arkadaşlarım da oynamaz :)) fazla konuşmak istemiyorum Admin bey ayrıca hile olduğunun kanıtını göster IBAN hesabını gönder mesaj olarak istediğin rakamı göndericem :)))))))))))) haksızlık ve saçmalık konusunda master yapmış bir oyun oyunu oynayanlara Allah sabır versin :)))))))))))))))))))))))))))))
Şimdi burada bilmediğiniz bazı şeyler var.KANITI VİDEO OLARAK ADMINE GÖNDERİLDİĞİ İÇİN BAN YEDİ ARKADAŞINIZ.Onun dışında 3-4kişi gelip foruma ağlayınca hile kullanmanıza izin verilebileceğini düşünmeyin.Örneğin; Bu arkadaşınız bakın profiline https://www.rigorz.com/tr/MERMERMEMED-ka...79915.html adam zombi kesip yetenek ağacı bile açmamış attığı her mermi kafaya geliyor.Ulan hiç mi sekmıyor bu silah? 6 yıldır oynuyormuşsunuz ben 4 yıldır oynuyorum her karakterimde en az 30k zombi kill i var ama 0 zombi kesen adam ölmüyor ve aimbotla her vurduğu hs.Wall hack ESP açıp ızlıyorsunuz videonun sadece 1 ini attım yetti.Diğerinde ise adamınız izlediği için ses ve görüntü vermemiş adamın yanına kadar açı vermeden geliyor yahu nereden biliyor bu arkadaş? Sonra her hafta 1. oluyorsunuz? Millet sizden daha çok online ve pvp atıyor ama ne hikmetse 1v6 atıp 6 farklı yerde ve uzaklıktaki kişinin yerini nereden biliyor nokta atışı ? DİĞER BİR KONU 27 KİŞİYİZ DİYORSUNUZ KLANDA MAXIMUM 4 KİŞİ VAR DİĞER 2-3 KİŞİ DE BIRAKMIŞ. ZATEN ONLARIN YAN KARAKTERLERINI DE SAYIP KALABALIK GORUNMEK ICIN 27 KİŞİ DİYORSUNUZ.Bak kardeş dün siz yoktunuz diğer klanların ve grupla oynayanların dclerine tslerıne gittik.Adamlar aynen şunu söyledi BATTALLAR yoktu hilesiz güzel bir gün geçirdik sonunda dediler.Hilesiz bu oyun oynanıyor ve sizin gibi hileler olmadıkça da daha çok zevk alacaklar ve kimse oyunu bırakmayacak.27 Kişiyiz diyorsunuz max 3 kişi giriyor tüm serverı vuruyorsunuz.Bir tek siz mi biliyorsunuz bu oyunu ya? Aklımızla dalga geçemezsiniz. Bakın sadece ASTE 10 - 12 KISI ve BIZ 10 - 12 KISI PVP GIRIYORUZ Dıger klanları saymıyorum bile 3-4 kişi gelip bu oyunun suyunu cıkaramazsınız.Kanıt attık gerekırse daha da atarız propagandayla bu iş yürümez.Bi kere canlı yayın açında öyle vurun bakalım tüm serveri aynı performansı görebilecek miyiz? HİLESIZ CANLI YAYINDA VURDA GÖRELİM AMA YAPAMAZSIN NEDEN CÜNKÜ OYNAYAMAYANLAR yani SİZİN GİBİLER HİLE KULLANIP OYUNU MAHVEDER.PİRE İÇİN YORGAN YAKILMAZ 3 KİŞİ İÇİN ONCA INSANIN OYUN HEVESİ ÖLDÜRÜLMEZ BU YUZDEN SİZE TAVSIYEM HİLE KULLANMADAN BIR DAHA DENEYİN.Bol şans.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  HC HACK davut7029 4 464 27.01.2019, Saat: 16:58
Son Yorum: destek melih

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar:

1 Ziyaretçi