Hoşgeldiniz RigorZ -Forum İlk Türkce Online Zombi Survivor Oyunu!

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5V3 İs Coming

#1

Değerli Oyuncularımız V3 Sürümü Geri Dönüyor Bu Konu Altına V3 İle İlgili İstek Ve Önerilerinizi Belirtiniz.
 Siz Değerli Oyuncularımızın İstek Ve Önerileri Doğrultusunda
V3 Yeniden Yapılandırılıp Oyunumuza Geri Gelecektir.


RigorZ Ayrıcalıktır
WWW
#2
SV NİN ESKİ TARAYIŞI 
GÖREVLER ESKİ MAP GÖRÜNÜŞÜ https://www.youtube.com/watch?v=NAUWP2Lph0Q şu videodaki gibi görünmesi 
zırh göstermeyen karakterlerin kalkması v3 de öyle bişey yoktu çünkü bence saçma orjinalliği bozuyor
 v3 deki eski karakterler kel karakter gelmesi en önemlisi 
eski çanta ahşap barikat gelsin
 eski mapler smallwar ısland gibi maplerin geri gelmesi
 cliffside daki gcyle alınan duvarların kalkması adamlar havaya map kuruyor resmen
Eski beyaz aim gelmesi tek tip aim olması 
Eski karakter ekranı görünüşü
#3
v3 u herswey olarak dondurursenız come back gelır yani su sekılde v5 te aım almak daha kolay eskıden normal kosu bıle degısıktı tek bır aım vardı baska hıcbı aım yoktu ahsap barıkat vardı mesela bınala falan c ye basarak alltan yukarı falan cıkılmıyodu :D QWEQWEQe
diceklerım bunlar gelırse neden omasın
#4
island gelsin
MáķéĄĐïffęřêñćè   
#5
Şimdi bir şey soracağım. Hatta birkaç şey . V3 varken v4 e geçmeyin diye size neredeyse bütün oyun dil döktü o zamanlar online oyuncu+250 idi v4 gelince çok eksiği vardı,biz live olarak v3 ü geri talep ettik defalarca. Hep burnunuzun dikine gittiniz. 1 kere olsun dinlemediniz anlamaya çalışmadınız. Mustafa Bey oyundan almıştı alacağını çünkü. Düzelteceğiz dedikçe daha da batırdınız oyunu . Ta bu zamana kadar hiçbir şeyi takmadınız. O kadar kişi itiraz etti hatta itirazı olanları banladınız.  Şu an serverlarda in cin top oynuyor. 1 dolar etkinliği yaptınız her şey ücretsizdi ama 1 dolar etkinliğindeki bayrak savaşına katılım sayısı eskisinden yine azdı.clearwiew 130 kişi iken bayrak savaşı yapılırdı. Bayrak savaşına girmeyip pvp serverlarını dolduranları saymıyorum bile. Her şey bu kadar iyiyken şu oyunu neden bu kadar kötüye götürdünüz ? 2.si ise bu saatten sonra o eski günlere dönebileceğine inanıyor musunuz bu oyunun ? Ben şahsen inanmıyorum. Imkansızlık derecesinde . Sizin çalışmanıza bağlı ama sizin de bu kadar fazla özen göstermeyeceğiniz bariz belli. Neden aga ya neden bu kadar kişinin emeğini hiçe saydınız ? Görüşlerini neden dikkate almadınız da elinize ne geçti ?
#6
Fethineva emre kardeşim bunu adminlerin özellikle de Mustafa'nın okumasını sağlar mısın ?
#7
Şimdi sizin bunu yapmanız kadar gereksiz bir şey yok, zamanında defalarca istenmesine rağmen bazı şeyleri ilgilenmediniz.. Hatta ve hatta ben tekrar oyuna başlayacağımda başka hesaptan ticket attım hesaba premium yükledik hesaba geçmediğine dair sizde onayladınız fakat üşengeçliğinizden bir işi beceremediniz. Eğer bu gün o eski oyuncuların hiç birisi oynamıyorsa bu tamamen sizin suçunuzdur. Bu kadar sorumsuzluğun üstüne gelipte bize dalga geçer gibi " ne yapmamızı istersiniz?" diye sorduğunuzda cevap dahi vermeye tenezzül edeceklerini sanmıyorum. Devam böyle yıllar sonra akıllanmaya başlarsanız belki elinize bi tutam oyuncu gelir.
Eleştiriyi kaldıramayıp banladığınız çok oldu, bakalım banlayacak mısınız? "Mantıklı" cevabınızı bekliyorum..
#8
Envanter de set kaydetme olsun mesela bi tuşa basın ca o kayıt ettiğimiz set üstümüze gelmeli
Skinli silahlar kalkmalı
Eski smalwar haritası eklenmeli
Clearwiev 2. Itfaye gelmeli
Görev sistemi eklenmeli
Ay da 1 satış tezgahı açılmalı prelere her zaman açık olmalı
Yeni oyuncular için ara ara xp eventleri olmalı
Adminler ara ara canlı yayın açıp süpriz etkinlik düzenlemeli
Eski zombiland haritas da gelebilir
Lootlar %20 artmalı
Bu kadar yeter şimdilik
WWTTFF
#9
lootlar arttırılmalı
MáķéĄĐïffęřêñćè   
#10
burada arkadaşların dedikleri çoğu şey doğru buraya gelmesinin en çok nedeni hatta tam nedeni sizin sorumsuzluğunuzdur bunu tartışmaya gerek yok bu saaten sonra eğer harbiden ilgilenicekseniz artık oyun ile bu işe başlayın yoksa hiç başlamayın diyim peki diyelimki artık rigorZ ailesi düzeldi ne yapmalı tamam v3 gelsin bu güzel yanlız v3 ü getireyim derken insanlara alıştırdığınız şeyleri hemen silip atmayın yani sizin oyuncu kaybetmenizin zaten en baştaki nedeni insanların alıştığı şeyi ellerinden almanızdı mesela v3 gelicekse asla karakterler kaldırılmasın ondan sonra silah skinleride kaldırılmasın bunlar oyuna renk veriyor çeşitlilik güzel birşey eski rütbe sistemi gelsin bu özellikle yapın bunu oyunda emek olsun eskiden oyuna paranoyak olmak gibi birşey vardı saygı duyulurdu rütbe insanın emeğini yansıtır bence vb oyunu renklendiren şeyleri kaldırmayın v3 gelince bence gelsinmi gelsin ama çokta eskiye gitmeyin temeli toplayın ve oyun ile ilgilenin etkinlik takvimine bakıyoruz hiç bir şey yok ve etkinlikleride abartmayın ki oyunun zevki kalsın yani burada demek istediğim şey arpayı fazla vermeyin ki değersizleşmesin :D mesela haftada 1 ölüm kalım olsa ve biz o hafta hep onun geleceği günü hayal etsek ama her gün olursa olmaz tadı kalmaz tadında ayarlayın herşeyi ve bencede v3 gelsin bu rigorz dünyasında etki yaratır eğer siz başarırsanız neden olmasın zaten oyuncular arkanızda :)


Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar:


1 Ziyaretçi