Hoşgeldiniz RigorZ -Forum İlk Türkce Online Zombi Survivor Oyunu!

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 2/5 - 2 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

TALHAÖZGENER

KLİMACITALHA ADLI ŞAHIS ESP İLE KİLL KASIYOR PVPLERDE MAUSER ELİT GİRİP ÇALI İÇİ VURUYOR DAĞDAN DAĞA İTFAİYEDE ÇIKACAGIM CAMA BAKIYOR ARKA CAMA GİDİYORM YER DEĞİŞİYOR ORAYA SIKIYOR DİĞER CAMA GİDİYORUM BARİKAT KURUP KAFAMA SIKMAYA CALISIYOR İTFAİYEDE UFAK ARA VAR CAMDA CAMPOS 4.KÖPRÜDE ODAYA GİDİYORUM UFACIK ARADA KOŞARKEN DİREK DAHA GÖRMEDEN ATEŞ ETTİ VURDU DAĞDA PUSUYORUM KAYA İÇİ ŞEHİRDEN ÇAĞRI ATAN ADAM GELİYOR KAYAMIN İÇİNDE DAĞDA BENİ BULUYOR BUNUN AYNISINI MERTWOW YAPMIŞTI VE ESPDEN BAN YEDİ ŞİMDİ AYNISINI BU APTAL BELLİ EDEREK YAPIYOR GEREĞİNİN YAPILMASINI BEKLİYORUZ.
ŞİMDİ BU KONUYU AÇITIGM İÇİN HAKKIMDA İLLEGAL KİLL KASIYOR DİYE BİR KONU AÇMIŞ İNCELENEBİLİRİM SORUN YOK ESPDEN ŞİKAYET ETTİĞİM İÇİN İFTİRAYA BAŞVURUYOR GEREKENİ YAPACAGINIZI UMUYORUM.
ıncelesınler
SS VEYA VİDEO'SUZ KARALAMA BAN SEBEBİ DİYE BİLİYORUM ADMİN GEREKENİ YAPAR HEARLDE.
Ahahaha utanılacak haldesin rezil seni karalama diyorsun gidip facebookta arkadaşına küfür ettim mi veya paylaşım yaptım mı onun hakkında hayır sadece oyunda espsin yazdım burada şikayetçi oldum bu mu karalama
Gerekli inceleme yapılacak.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  TALHAOZGENER 99armagedon99 3 591 15.10.2018, Saat: 01:42
Son Yorum: Destek ADEM
  TALHAOZGENER İLLEGAL KİL 207bilal 4 604 15.10.2018, Saat: 01:17
Son Yorum: Destek ADEM
  TALHAOZGENER yilaan 5 752 21.05.2018, Saat: 12:31
Son Yorum: FERNANDOFRANK
  TALHAOZGENER FİŞ Yakup Civa 2 714 13.05.2018, Saat: 10:39
Son Yorum: destek melih

Hızlı Menü: