Hoşgeldiniz RigorZ -Forum İlk Türkce Online Zombi Survivor Oyunu!

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Silinen şikayet

Attığım gönderi kim tarafından hangi gerekçe ile kaldırıldı?
Benimde kaldırıldı
Aynı konuları tekrar tekrar iletmenize gerek yok gerekli incelemeler iki konu içinde yapılacaktır.
Scotşaklabanına cevap

Öncelikle konuyu çok saptırmışsın tamamen yalan, bir ibare kullanmışsın senin hayal dünyan rengarenk

Öncelikle SyntaX ile gecesahini farklı kişi SyntaX benim gecesahini amcam,

Oyun kapanacak muhabbeti tamamen o anlık sinirle olan bir cümleden ibarettir oyunu kapatacağım gibi bir ibare kullanmadım ki rigorz asteye aste rigorz ye muhtaç diyen kişi sensin sesleri mevcut

Küfür eden kişiler tarafımızca uyarılıyor zaten ki bu bir şikayet oluşturmaya yetmeyen bir dilekçe farklı yalanlar bul da sun adminlere yaratıcı olabilirsin. 

HasanReiz muhabbeti ise anlık sinir ile olan birşeydir bu ssler sonucunda klandan bir kişiyi bile cezalandırtamazsın ki cezalandırılması durumunda gereği yapılır.
Yalan yalan yalan nereye kadar orada o cümleyi ben söyledim ama senin dediğini anlatmaktan için söyledim siz kimsiniz ki rigorz size muhtaç olsun
KELLESİNSTEAM :)
Z53qyk.jpg
Okuma yazmanda yok sanırım ben yazdım ama senin dediğini anlatmak amaçlı yazdım farkettiysen siz kimsiniz :)
(16.08.2019, Saat: 21:15)SCOTPASA Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Okuma yazmanda yok sanırım ben yazdım ama senin dediğini anlatmak amaçlı yazdım farkettiysen siz kimsiniz :)

Bırak bu işleri

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar:

1 Ziyaretçi