Hoşgeldiniz RigorZ -Forum İlk Türkce Online Zombi Survivor Oyunu!

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 3.33/5 - 3 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

SASİ

BEN TALHAOZGENER SASİ KLANIN KLAN YARDIMCISIYIM LUTFEN BIZIM KLANIN INCELENMESINI ISTERIM CUNKU HERKEZ ESP DIYOR LUTFEN BIZIM TEMIZ OLDUMUZU SOLERSINIZ OYUNULARA COK SEVIRIM
"HERKEZ ESP DIYOR" Herkezin istemediği oyuncuyu bizde oyunumuzda istemeyiz.

Kendinize bir çeki düzen vermez iseniz klanı silip hesabınızı kapatacagız.
bak işte öyle saçmalık olmaz admin bey oyunda eğer adam hile değilse ayrıntılı bir incelemeden geçip bilgisayarını filan inceleyip bişey bulamayıp oyunda istenmiyor diye banlarsanız daha kimse bu oyunu oynamaz
bu arkadasın pc sini incelediğimde her oyuna ait hile vardı + biz boom klanı olarak 2 3 ay önce bizim klanı dagıtıp cogu kişi banlanmıstı bunlarıda bize yaptıgınız gibi inceleyebilirmisiniz
"HERKEZ ESP DIYOR" Herkezin istemediği oyuncuyu bizde oyunumuzda istemeyiz.

Kendinize bir çeki düzen vermez iseniz klanı silip hesabınızı kapatacagız. sözune  begenmedım cunku 1 sıkıntı var su sozunde "HERKEZ ESP DIYOR" Herkezin istemediği oyuncuyu bizde oyunumuzda istemeyiz. boyle bırsey yok ozaman ben suan kımseyı ıstemıyorum hadı kapatalım klanları olurmu ole 
talha kardesım senı 5 6 klan oyunda ıstemıyorsa bu oyunu oynayamazssın demek ıstıyor sadece 1 klan sıze esp demıyor kı butun klanlar esp dıyor ben oyunu bunun yuzunden bıraktım bu admlar banlanmadanda oyuna baslamam ıslem baslatın bunlarla ılgılı
cevap tarzınıza dikkat etmemeye devam ettiğiniz takdirde gereken ceza verilecektir.

Konu kapatıldı.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  SASI KLAN BASKANI LOOYHA34 6 190 17.03.2019, Saat: 22:53
Son Yorum: Fethi Neva

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar:

1 Ziyaretçi