Hoşgeldiniz RigorZ -Forum İlk Türkce Online Zombi Survivor Oyunu!

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 2.5/5 - 2 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

SalvoTR

MOS ETKINLIGINDE BIZIM KLANDAKI HERKESI TAM GOGUSTEN MOS LA VURARAK TEK ATIYOR BU ADAM SUAN RZ DE AKTIF OLAN 2 X HILESINI KULLANIYOR BU OYUNCU INCELENSIN BANLANSIN YOKSA BIZ OYNAMIYACAZ TUM KLANI GOGUSTEN VURUP OLDUREBILIYOR YOKSA BIZ OYUNU BIRAKACAZ OYNAMAYACAGIZ
Merhabalar..

Gerekli Bilgi Destek Ekibimize Ulaştırılmıştır.

İlginiz için teşekkür ederiz.
"YOKSA BIZ OYNAMIYACAZ TUM KLANI GOGUSTEN VURUP OLDUREBILIYOR YOKSA BIZ OYUNU BIRAKACAZ OYNAMAYACAGIZ"

Butür kelime kullanan oyuncuları ne kayde alıyorum nede umursuyorum açıkcası.

Ya banla ya oyunu bırakırız kısası kullanan oyuncular talep dahi açmadan bıraksınlar.

Yada şikayetini dile getirsinler inceler bakarız. Adamda hile varsa zaten musade etmeyiz.

Bir klanı komple öldürmüş adam diyorsunuz elinizde video varmı atın bakalım.
Samet beni savunduğun için tesekkür ederim :)

Yediğim banı hileden veya başka birşeyden yemedim sadece çok fazla şikayet olduğu için şikayetler bitsin diye yedim hile kullanmadığıma burada ant içiyorum sürekli ağlamaya devam edin bugün beni bu sekilde banlarsınız yarın baskasını banlarsınız

UntouchableS .=)
Salco aga herkez kimin ne olsudugubunbiliyo klanindaki adam gelip bizim ts de adamlar 2x damage kullaniyo diyo soyluyo (inanmiyosaniz vidyosunu atarim) ve bursa hala laga luva yapiosun yazik
SİBERCODERS KAYDE ALMADIGINIZ ICIN SUAN SADECE BIZ BOOM VE UNTC OLARAK PVP ATIYORUZ VIDEO CEKMEK ZORUNDA DEGILIZ ADAM TS TS DOLASIP 70 TL 2 X SATIYOR BAN RISKI YOK DIYOR ADAM BIZDEN 5 KISIYI VURUYOR TAM GOGUSTEN YAZIYOR 5 KISI TSDE TAM GOGUSTEN NASIL VURABILIR DIYE BAGIRIYOR BIZ SIZE INANDIRACAK DEGILIZ VIDEO CEKMIS OLSAK ZATEN PAYLASIRDIK AMA VIDEO CEKMEYE BASLAYACAZ BIZ TEMIZ OYUN OLSUN DIYE UGRASIYORUZ 
BEN BOOM KLANININ BASKANIYIM EN COK ONLINE OLAN KLANIZ ONCEDEN DE OLEYDIK SIMDIDE 
BEN TEHDIT ETMEK ICIN YAZMADIM SADECE HILE OLAN BIR ORTAMDA OYUNDA ZAMAN HARCAMIYACAGIMIZI BELIRTMEK ISTEDIM GERISI SIZE KALMIS 15 KISILIK BIR KLANIZ FULL OLAN ZAMAN HARCIYORUZ EMEK HARCIYORUZ TABIKI SIKAYETLERIMIZ OLACAK

YINE SOYLUYORUM ADMIN EGER BU TUR HILELER DEVAM EDECEKSE INCELENMEYECEKSE GEREKILEN YAPILMAYACAKSA KUSURA BAKMAYIN BIZ OYNAMAYI DUSUNMUYORUZ
BILAL ADMIN DUNYADAN HABERI YOK ADAM TS DE 2 X SATIYORUM ALIRMISIN DIYE GEZIYOR UNTC ADAMLAR BEN RZ DE BU SAATTEN SONRA BOŞ OYNAMAM DIYOR ADMINDE HALA NE ANLATIYOR
BAK HAZARFEN ARKADAS TEHDIT ETMIYORUM ETMIYORUZ SADECE SIKILDIK ARTIK HILE OLANLARDAN BUG YAPANLARDAN FIS CEKENLERDEN BIZ SADECE TEMIZ OYNAMAK ICIN MUCADALE EDIYORUZ SIZ NASIL TEMIZ OYUN OLSUN ISTIYORSANIZ BIZDE ISTIYORUZ ONUN ICIN SIKILDIK VE ZAMAN HARCAMAK ISTEMIYORUZ FIKRIMIZI SOYLEDIK
(06.08.2018, Saat: 20:01)citlembik Adlı Kullanıcıdan Alıntı: BAK HAZARFEN ARKADAS TEHDIT ETMIYORUM ETMIYORUZ SADECE SIKILDIK ARTIK HILE OLANLARDAN BUG YAPANLARDAN FIS CEKENLERDEN BIZ SADECE TEMIZ OYNAMAK ICIN MUCADALE EDIYORUZ SIZ NASIL TEMIZ OYUN OLSUN ISTIYORSANIZ BIZDE ISTIYORUZ ONUN ICIN SIKILDIK VE ZAMAN HARCAMAK ISTEMIYORUZ FIKRIMIZI SOYLEDIK

Adminler loglara bakıp detaylı detaylı inceliyor. Siz daha kolay yardımcı olmak istiyorsanız video çekin x2 vs. varsa videoda belli olur zaten o videoları atın. Adminler detaylı kanıt istiyor.
TAMAM BIZ VIDEO CEKMEYE BASLAYALIM BEN KLANDA 3 5 KISIYI SOYLEYIM CEKSINLER MUTLAKA DENK GELIR
TESEKKURLER

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  SalvoTR citlembik 2 242 10.08.2018, Saat: 17:52
Son Yorum: Destek ADEM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar:

1 Ziyaretçi