Hoşgeldiniz RigorZ -Forum İlk Türkce Online Zombi Survivor Oyunu!

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 2/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

QuarantineZ Bug !

Quarantinez adlı şahıs o kadar çok bug yapıyorki heryerde forumlarda kendisi sürekli bug olarak paylaşılmaktadır. atıcağım videoda aşırı şekilde herşey belli olmaktadır. OLDS clanın Puma adlı Şerif ise clanında bug yaptırmaktadır. Kendisi o sıra oda pvp esnasında olmasına rağmen Buga izin vermiştir. Quarantinez Adlı şahısın ise kesinlikle 6 saat veya 15 gün 30 gün ban değil tamamen banlanmasını istemekteyım [WAWW] Clanı olarak tüm oyuncularımla birlikte zaten kendisinide kimse istememekte forumlarda bakarsanız herkes şikayetci kendisinden tamamen Puma Gerekenin Yapılmasını istemekteyim. Buglar yüzünden bür sürü oyuncu ve insan tamamen item kaybetmekten bıktı usandı sizlerden ricam bu insanlara af dilememenizdir kendi tercihimce iyi çalışmalar.

20.04.2019 Yerine 05 Yazılmış fakat pek sorun olcağını sanmıyorum Zaten yorum kısmındada ben mesaj atıyorum Şerifliklerde bu gün verildi Umarım gerekeni artık yaparsınız 

https://www.youtube.com/watch?v=Jn6ltQiDaU4
Bu adam defalarca ban yedi açıldı yeni car alıp yine bug yapmaya başlamışlar böyle giderse yine çok kişi oyunu bırakıcak oyundan sogutup oyuncu kaybı yaşatmakdalar bir an önce care bulun bu tarz karaktersizlere nasıl bir ban atıcaksanız bilmiyorum ama  oyunda tüm girişleri engellenmeli !

Destek ekibi gerekli cezayı vericegini düşünüyorum artık kalıcı cezalar uygulanmalı yani affedilmez cezalar  sizden bunları bekliyoruz !

Saygılar İyi çalışmalar !
Clan şerefide Puma Göz göre göre yapmasına izin veriyor birde ticarette diyorkı ben banlanmam hiçbirşey olmaz kendisi herhalde oyun kurucusu :)
bak yine bug yapmış adam korkmuyorki ne olsa klanın başkanı şerif ban yemem aklıyla itemin alasını kasıyor süresiz banlansın buna müsade eden şerifinde şerifliği alınsın
Merhabalar, bildiriminiz için teşekkürler gerekli ceza verilecektir.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  QuarantineZ Bug ImNeverLook 16 365 20.04.2019, Saat: 23:56
Son Yorum: Bykaera35

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar:

1 Ziyaretçi