Hoşgeldiniz RigorZ -Forum İlk Türkce Online Zombi Survivor Oyunu!

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 2 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

QuarantineZ Bug

https://youtu.be/Amn5WF_LAYw
Bu videodaki şahıs V1 deyken itfaiye bugu yapıyor nicki QuarantineZ
Gerekenin yapılmasını arz ederim
banada bug yapmıştı video alamadığım için ban yememişti şimdi yer umarım
Bu videoda adamlar alttan rushlamıs ve ölmüşsün .. nasıl bug var ?
Laz bug yapmadı zaten hemen adamını savunmaya çalışma kaçtır bug yapıyor camdan barıkatla bug yaparak catıya cıkıyor orta kattan catıdaki nanolu adamımız ölüyor . Sizin adamlarınızda Quarantinezin bug yapmasını fırsat bilip rush atıyor
Bug olduğunu düşünmüyorum kendi ağzınla söylüyorsun barikat kurup cıkıyor diye nasıl bug oluyor bug demek kapalı bi objenın içine girmek gibi barikatla yapılan duruma bug denmiyor arkadaşım
Barıkat kurup duvarın içinden üst kata çıkmak bug değil yanı şaka mısınız abi siz oyuncunu korumak için saçmalama
O BUG YAPAN ADAMIN KLAN BAŞKANISIN ADAMI SAVUNMAYA ÇALIŞIP ACİZ DÜŞÜYORSUN ŞERİF KLANINDA BU TÜR BUG OLAYLARINA MÜSADE EDİYORSAN ŞERİF OLMANA HİÇ GEREK YOK SİZİN GİBİ OYUNCULAR YÜZÜNDEN İTFAİYE BİLE TUTAMIYORUZ
Aradaşar ben kimseyi korumuyor veya savunmuyorum kendi klanımda yapan biri varsa eğer gereken işlemleri kendi ellerimle yaptırırım.konu ile alakalı baran ile görüşücem eğerki öyle bi durum varsa birdaha yapamaz v1 de kendim itf gidip nasıl yaptıgına bakıcam.konuyu uzatmanın alemi yok eğerki buglu yapıyorsa birdaha yapamaz emin olabilirsiniz. iyi oyunlar
Bug yaptığı videoda ortada zaten sende o bug yaparken sv ile dışaıdan koruyordun biliyorum herneyse cezası neyse çeksin
puma tl karşılığında hesap alıyorsun gidip kendi ellerinle cezanı ver :D

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  QuarantineZ Bug ! Bykaera35 4 328 20.04.2019, Saat: 17:41
Son Yorum: Fethi Neva

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar:

1 Ziyaretçi