Hoşgeldiniz RigorZ -Forum İlk Türkce Online Zombi Survivor Oyunu!

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 3.33/5 - 3 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Piskopat16 BUG SS

Görüldüğü Üzere Şahıs Restoran Bugundadır Gerekenin Yapılmasını rica ederim 
PASACAN

Ek Dosyalar Ekran Görüntüleri

a onceki repostuladin ve yazdiklarimi sildin admin ben yine diyom bunun ilk once yetkisi linsin ve ben resotrant usutne barikatla cikdim z yapdim dis moda gectiyimde ss alinmis ve biz 12 ksii azerbaycandan balaniyoz onlarda ben birlikde internet kkafede oynuyoz artik benim sahemde diyer internet kafdekilerde bu oyuna basliyolar ve sizden bakin admin bey rica ediyom bunun yetikis alinsin ve diyer yorumda bana kufur etmisdi bence bu hakslikzdir
az once boyle bisey yine acmisdin ve sen sonra aciz birisi oldun icin gordun ben doru diyom sen bunu kapatin ve diyonki bu cocuk ban yemese bende orayabuga cikarim ben sana bida diyom orasi bug diiyilidr barikatla cikiliyo tabi zor oluyo ben 8 denmede kalkdim

sen diyosunki ben bug yapip oraya sv girecen sen bilrisin ben karismam he sen itf de olsanyadin beni vururdun amma diyildin ve haksiz yere konusama arkdasinda soyle iyi ses kasiyomus o anlar dediyimimi
ve sen dedin ki cimlerden gercek hayta kalkila biliyomu
ben ne dedim gercek hayati karsdirma niye zaten senin burdan beli oluyo karktersiz biri oldun cok cahil birsin ve ben boyle turk vatanadasi oldun icin sen utaniyom sen nasi bi insansin
gercek hayta cimlere kalkabilyomu dedin o zaman gercek hayatda evden pencerden awp yle adami vuru yon kapidan girenleri mos elitleme olduryon
Merhabalar..

Gerekli Bilgi Destek Ekibimize Ulaştırılmıştır.

İlginiz için teşekkür ederiz.
(08.08.2018, Saat: 18:36)Aze_Maqa18 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: a onceki repostuladin ve yazdiklarimi sildin admin ben yine diyom bunun ilk once yetkisi linsin ve ben resotrant usutne barikatla cikdim z yapdim dis moda gectiyimde ss alinmis ve biz 12 ksii azerbaycandan balaniyoz onlarda ben birlikde internet kkafede oynuyoz artik benim sahemde diyer internet kafdekilerde bu oyuna basliyolar ve sizden bakin admin bey rica ediyom bunun yetikis alinsin ve diyer yorumda bana kufur etmisdi bence bu hakslikzdir

Kardeşim BUG yaptığın belli zaten bence hiç konuşma report edilen yerde resimlerin cıkmakda bakarsan görüceksin sana bir tavsiye kolun yoksa oyunculuğun yoksa bu oyunu oynamıcaksın bug yaparak illegal şeyler kullanarak  oyuncu olduğunuzu sanıyosunuz  aksine  kimsenin yanında barınamazsın  umarım admin  gereken cezayı vericektir aslında senin  gibilerinin carı kople  kapatılmalı !
hazefren kardesim yazdiklarimi siliyo bu nasi adelet ve ben boyle biseye goz yumam sizin gerekli tedbiri gorun ve ben cok sevnirim
sende onun arkadsin tabi onu tarifinda durcun amma ben yine diyom barikatla kaldim restorantin ustune z yapdima oyle dis moda gecdiyimde oyle oldu o anda ss alinmis ve siz hayla bug diyonuz
siz nasi utanmaz adamisniz yazdiklari silyonuz olm ve kopek sensin cahilsin karketersiz ki yazdiklarimi siliyonuz
Bende gördüm önce yazdı sonradan sildi.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Pıskopat16 Pasacan590 17 304 10 saat önce
Son Yorum: hsynctn17
  piskopat16 xxPoseydıon41xx 1 91 06.07.2018, Saat: 11:42
Son Yorum: Destek ADEM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar:

1 Ziyaretçi