Hoşgeldiniz RigorZ -Forum İlk Türkce Online Zombi Survivor Oyunu!

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 3/5 - 4 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Merhaba

Merhaba Rigorz ailesi ben oyuna yeni başlıyacağımda öneriniz varmıdır bir çok survival tarzı hayatta kalma oyunları oynadım bu oyunda ilk nereden başlamam gerekir ? ne yapmam gerek konu yeri yanlışmı bilmiyorum kusura bakmayın
ilk önce zaten seni pve sunucularına yönlendiriyor yeni hesap açtığında orda biraz item toplayıp saat kastığında pvp sunucularına girebiliyorsun ilk önce oyunu öğren silahların sıkınca nasıl gittiği filan sonra bir klan bul onlarla birlikte oyna tek başına pvp atarsan alamıyosun yani hemde muhabbet olur zevk alırsın başlangıçta bunlar sana önerebileceğim
(06.02.2019, Saat: 10:49)KANKİTO Adlı Kullanıcıdan Alıntı: ilk önce zaten seni pve sunucularına yönlendiriyor yeni hesap açtığında orda biraz item toplayıp saat kastığında pvp sunucularına girebiliyorsun ilk önce oyunu öğren silahların sıkınca nasıl gittiği filan sonra bir klan bul onlarla birlikte oyna tek başına pvp atarsan alamıyosun yani hemde muhabbet olur zevk alırsın başlangıçta bunlar sana önerebileceğim

Çok teşekkür ederim fikriniz için. Sizin dediğinizi uyguluyorum hocam teşekkürler
(08.02.2019, Saat: 23:33)FurkanSonmezz Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(06.02.2019, Saat: 10:49)KANKİTO Adlı Kullanıcıdan Alıntı: ilk önce zaten seni pve sunucularına yönlendiriyor yeni hesap açtığında orda biraz item toplayıp saat kastığında pvp sunucularına girebiliyorsun ilk önce oyunu öğren silahların sıkınca nasıl gittiği filan sonra bir klan bul onlarla birlikte oyna tek başına pvp atarsan alamıyosun yani hemde muhabbet olur zevk alırsın başlangıçta bunlar sana önerebileceğim

Çok teşekkür ederim fikriniz için. Sizin dediğinizi uyguluyorum hocam teşekkürler

Bide oyunda adam öldürmekde gelişmek istiyosan rigorz pvp yaz youtube a ordaki videoları izle eski videoları ve namelesswarrior reatro gibi oyuncuların montajlarını izlersen daha iyi olur senin için
Sitemizi ziyaret ederek detaylı Bilgi alabilirsiniz
KARDESİM ADAMIN DEDIGI GIBI HERSEY LOOT YANI ITEM TOPLAYARAK BAŞLAR ZOMBI KESERSIN XP KASARAK YETENEKLERINI ACARSIN DAHA IYI OLUR 1 AY LOOT ZOMBI FALAN TAKILSAN OGRENIRSIN HEMEN
Çok teşekkür ederim ilgi ve alakanız için hepinize, sağolun indirdim oyunu bakalım hadi hayırlısı :)

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar:

1 Ziyaretçi