Hoşgeldiniz RigorZ -Forum İlk Türkce Online Zombi Survivor Oyunu!

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

HİLE

JUST KLANİNİ Bİ ELDEN GEÇİRİN ARTİK :) TARUMAR ADLI OYUNCU KLANDA HİLE KULLANİYOR VE BAN YEDİKCE DİGER HESAPLARA GİRİP OYNUYOR HANİ Bİ İPLERE BAKMA GEREKSİNİMİ DUYSANİZ HANGİ HESAPLARDA OYNUYOSA ONLARİDA BANLATSANİZ AZCİK ŞU OYUNLA İLGİLENSENİZ :)
+1 ilk defa doğru birşey söyledi bu çırak tarumar yani ohash hep farklı hesaplarda oynuyor o adama hwid çakın gitsin
https://www.youtube.com/watch?v=GRZO2qaE...e=youtu.be İPLERE BAKİN PCSİNDEN HANGİ HESAPLARA GİRDİYSE KİMLE TİCARET YAPTİYSA BANLAYİN
DAHA ÇOCUK KAYAYA GİTMEDEN KAYAYA ATEŞ EDİYO ABİ BU KADAR BELLİ EDİLMEZ :)
Kanıtlarınız ile birlikte desteğe ticket atınız.

Video linki kullanılmıyor.
Şimdi Şikayyette Bulunan Hesap Benım Fakat Videoda Esp Dedigi Seyin Kanıdı Yokki İnfo Alıp Sıkmıs Veya Spawnını Gorup Yada Geldıgını Gorup Sonradan Ona Odaklanmış Olunabılır Bence Sikayetıde Vıdeosuda Mantık Dısı ESP Denilen Şeyle Uzaktan Yakından Alakası Yokkı Bakılabılır Kaç Yıllık Hesap Bug Dısı Hıcbır Hıleden Veya Kufurden Ban Yememıstır Saygılar
https://www.youtube.com/watch?v=KIsaNMVdBn0 yeni link 1080 p iyice izleyin
1080pde atması biseyi degistirmio ki admin bey zaten en doğru kararı verir orda info alma yada geldigi yeri gorme olabilicegini dusunmeniz lazım ilk vurdugunu kisiye odaklanıp 2. Kisinin geldigi yeri gorup sonradsn ona focuslanma durumu olabilir buna hile demek biraz saçma v3 oyuncu karalamaya girer bu zamana kadar
oyunu oynuyorum bi kere hileden ban yememisimdir veya kullanmamısımdır ama bu ağlayıpta sikayet eden sahıs daha 1 2 hafta once hileden ban yedi ve simdi yuzsuz bi sekilde hem suclu hem guclu klanımı ve beni kesin kanıt olnayan bi video ile karalamaýa calısıyo adminin bu yorumumu dikkate alacağını dusünuyorum iyi oyunlar
klan arkadaşini nasil savunacagi belli degil ve bu arada o hesapta sen degil tarumar adli ban yiyen kullanici bulunmaktaydi iplere bakilirsa anlarsiniz ve eger öyle bişey çıkarsa daha önce boom klanina yapildigi gibi itemlerinin hepsinin silinmesini veya karakterlerinini silinmesini istiyoruz .
YA KARDEŞIM PVP PVP DIE AGLIODUNUZ KLAN OLUSTURDUK PVP ATTIK ALAMADINIZ AGLIONUZ EN OLMAYACAK ADAMA ACIZ BI SEKILDE ESP DIONUZ HADI 1 2 KISI OLSA NEYSE 17 KISI SIKAYET ETMISSINIZ YAZIK YA TARUMARIN PCSINE ADMIN BAKTI ZTN TS GELIP SADECE INCELEMEK ICIN 3 GUNLUGUNE BANLADILAR KI BUGUN O BANLARDA KALKARSA O ZMN SESINIZ KESILECEK BENIM HESABIMDA KAPANMADI ADMIN BEY DEDIKLERIMI DIKKATE ALIRSA KAPANMAZ BOSA KENDINIZI REZIL EDIP SUSMUS OLURSUNUZ HATTA KARALAMADAN BAN YERSINIZ

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  HİLE xsepultar 2 773 16.04.2018, Saat: 12:19
Son Yorum: Destek Ozan
  HİLE xsepultar 1 667 08.04.2018, Saat: 09:49
Son Yorum: destek melih
  Hile Algılama Destek Yakup 2 722 13.03.2018, Saat: 20:36
Son Yorum: Destek Yakup

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar:

1 Ziyaretçi