Hoşgeldiniz RigorZ -Forum İlk Türkce Online Zombi Survivor Oyunu!

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Harita & Grafik & Oynanış

Merhaba RigorZ yönetimi.

Oyuna uzun süre sonra bir geri dönüş yapmak istedim fakat şuan ki yönetimle alakalı mı bilmiyorum ama oyun iyice saçmalamaya başlamış haritalar bozuk

Örnek : Clearview'e 5 katlı koymak kim fikriydi yada daha önemlisi Clearview'de neden gece oluyor ?
Örnek : Frosty'de neden 2016'dan beri ayak sesi çıkmıyor 

Bunların yapılması maksimum 5 dakikayı alırken yıllardır erteleniyor size bu konu da yardımcı olabilirim.

Ben bir harita tasarımcısıyım ve 10%6 derecesinde bildiğimi düşünüyorum bu oyun daha fazla oyuncu kaybetmeden bence beni ekibe alıp harita işini bana salmalısınız.

Umarım ciddiye alırsınız, olurda ciddi ye alırsanız forum üzerinden özel mesaj göndererek iletişime geçebilirsiniz.

Tüm haritaları tekrardan restore edebiliriz.

İyi çalışmalar.

Harita çalışmalarım / Grafikler bana aittir.

resim

resim

resim

resim

resim
CARMENTA V1 DE BARTH FARM ALTINDA DA YOLDA HAVADA CAMPOS VAR ADMIN ILGILENILIRMISINIZ
rz yönetimi yeniliklere karşı çıktığı sürece daha çok oyuncu kaybeder bu mapler 2017 de gelseydi sürekli mapler gelmeye oyun kendini geliştirmeye devam etseydi oyuncu sayısı 2016 dakiyle aynı şekilde devam ederdi şimdi en fazla 30 40 kişi oynuyor önce şu v5 görüntüsünü düzeltsinler sonra map yapsınlar çamur gibi diyorum ban atıyolar anlamıyorumki :D
Olumlu olumsuz bir geri dönüş Yaparsanız sevinirim.
YENİLİK DEYİZ BİZLER RZ Yİ İLK HALİYLE SEVDİK OYNADIK AMA ARTIK OYUN OYUNDAN ÇIKTI PUBG YE BENZETMEYE ÇALIŞIYORLAR AMA HER DELİ KANLININ BİR YÜRÜYÜŞÜ VARDIR DERLER YA İŞTE O ŞEKİL LETS ME GO YAPIYOR OYUNCULARA ROKET TUBE İZLETECEK NERDEYSE ADMİNLER V2 VEYA V3 Ü GERİ GETİRİN V1 DE BAYA HATALAR VARDI BEN O ZAMANLARIN GELMESİN İİSTİYORUM AKSİ TAKTİRDE ZATEN OYUNUN FAZLA GELİŞMESİNİ BEKLEMEYİN
Merhabalar,

öncelikle grafikleri değiştirmek çok zor bir uygulama değil. Bu işi zorlaştıran şey map yaparken birden çok oyuncunun sistemini düşürüp fps testleri yapıp oynanılabilirliğini görmek.

Oyunda ayarları ultraya aldığınız takdirde bundan çok daha kaliteli bir görüntüye sahip olacaksınız.

Talebiniz için teşekkür ederiz.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Harita laz53erto 3 1,201 04.12.2016, Saat: 11:12
Son Yorum: GM_RİGORZ

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar:

1 Ziyaretçi