Hoşgeldiniz RigorZ -Forum İlk Türkce Online Zombi Survivor Oyunu!

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 2/5 - 3 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Cliffside

Cliffside a koyulan beyaz taşları kaldırırmısınz ve envanterlerden silermisiniz markette yokda cliffside ya giriyoruz adam havada biz şehire base yapıcaz harvesting tool kasıp taş kastık adamlar yukardan vuruyor mapı sıfırlarmısınız aste klanı olarak pvp atamıyoruz adamlar yukardan vuruyor hesaplardanda silin o beyaz taşları gcyle alınan lütfen
.........
Sizde  olmadığı için silinmesini istiyorsunuz sizde de olsa daha yukarı yaparsınız 1 kişinin keyfine göre hareket edeceklerini sanmıyorum
GC ile aldık onları sen ve klanın istedi diye silcekler  
Biraz mantıklı olun ve ergen ergen davranmayin adam para verip aliyo siz oluyonuz diye silincek 
 boş boş konular icin forumu meşgul etme kardeş
1 kişinin keyfine göre değil bütün aste klanı istiyor bizde olsa kullanırdık da oyunun mantığına aykırı bizde o baseye çıktık çok saçma heryeri görüyosun kasanız var atıyosunuz itemleri şehire base kurdum adamlar ta tepeden vuruyor oynama isteğim kalmıyor eski cliffside ne güzeldi bunlar o baseyi kurdu diye sildirtmek istemiyolar çok saçma havaya çıkma olayı ne güzel oynuyodum oyunu cliffside girmek istemiyorum taşda kasıyordum taş kasmaya gerek yok zaten adam çıkıyor
Merhabalar, mevcut biçimde devam edecektir sizde indirim zamanları markete geldiğinde yeni taşlardan satın alarak basenizi yapabilirsiniz.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar:

1 Ziyaretçi