Hoşgeldiniz RigorZ -Forum İlk Türkce Online Zombi Survivor Oyunu!

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 3.33/5 - 3 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Çimler

Öncelikle iyi günler bu son yaptığınız güncelleme ile ilgili konuşmak istiyorum çimler oyunun kalitesini baya bi düşürdü şöyle demek istiyorum çimsiz iken bilgisayarı kötü olan oyuncular bile az çok coloradoda oynarken şimdi hiç servera bile giremiyorlar mini mapte yetinmek zorunda kalıyorlar bence buna bi çare bulunması lazım şöylede kanıtı göstereyim.

Bu oyun çimli iken : https://hizliresim.com/nbdX00
Bu oyun çimsiz iken : https://hizliresim.com/gPg7J3

Aradaki farkı zaten rahat şekilde anlayabilirsiniz bence bi oylama gibi bir şey yapın veya bi özellik getirin istiyen çimli oynasın istiyen çimsiz.
+1 haklı kesinlikle
+1 ben iyi fps alıyorum ama kaldırılsın düşürüyo fpsyi
1. yapılan fps testi video şeklinde değil ekran göruntusudur oyun ıcınde fps dususlerı olabılıyor normal bu bılerek en dusuk deger alınmıs olabılır 
2.  ekran goruntulerı aynı yerde  degıl tam bır sonuc alamassın
3.  fps kaybı yok dıye zaten video yayınlandı senın one surdugunu çürütüyo 
4.  oyunun guzellıgı acısında cımler oyuna hava katıyo daha gercekcı oluyo neden kalkmasını soyledıgını anlamıs degılım 

BENCE BOYLE KALSIN -1
Confused  KuruUzum  Confused
Bencede kaldırılsın oyunda saten oyuncu çoğalmaya başlamışken colo pwp de girebilirler
aptal erdoğan yaw benim işim gücüm yok yalanmı söylücem aldıgım fps ortada önümü göremiyorum takılmalardan zoom açana kadar adam imitarla deşiyor çimler kalksın herkes için daha iyi olucak
Ayarlar da çimen kaldırma var diye biliyorum.
Think Different.
İlk görüntü ile ikinci görüntünün açıları farklı üstelik birinde zemine bakarken diğerinde gökyüzüne doğru bakmaktasınız.
(10.11.2019, Saat: 20:37)VeyselKuruUzum Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 1. yapılan fps testi video şeklinde değil ekran göruntusudur oyun ıcınde fps dususlerı olabılıyor normal bu bılerek en dusuk deger alınmıs olabılır 
2.  ekran goruntulerı aynı yerde  degıl tam bır sonuc alamassın
3.  fps kaybı yok dıye zaten video yayınlandı senın one surdugunu çürütüyo 
4.  oyunun guzellıgı acısında cımler oyuna hava katıyo daha gercekcı oluyo neden kalkmasını soyledıgını anlamıs degılım 

BENCE BOYLE KALSIN -1

Güzel yanıt.
Kaliyor'sa ayarlara cimli cimsiz oynama secenegi etkinleştirin isteyen istedi şekilde oynasın bu konuyu dikkate alın

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  cimler kalksiz Akhilon 1 665 12.04.2018, Saat: 11:27
Son Yorum: Destek ADEM
  ÇİMLER rigorzabrakadabra 1 758 10.04.2018, Saat: 10:47
Son Yorum: Destek Leyla

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar:

1 Ziyaretçi