Hoşgeldiniz RigorZ -Forum İlk Türkce Online Zombi Survivor Oyunu!

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 3/5 - 2 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Ban

banlara ne zaman af gelicek oyun içi nick MakoseNNN
sana gelmeyecek 2 klanda turnuvaya girerek uyarı banı yedin sonrasında başka bir toplumu etkileyecek şekilde video atıp kalıcı ban yedin.
                                                                                https://www.facebook.com/NightScary

- NightScary
AHAHA SİZEMİ KALDI KARDEŞİM BURDA COGUNLUKTAN FAYDALANIP OLUMSUZ DÜŞÜNMESİ İÇİN FORUMDA NEFES TÜKETMEYİN

Bu güne kadar RigorZ için videolar çekip oyuncu arttıran veya sevdiren kişi siz degilsiniz

Ban açılırsa açılır.
ŞU BANI  AÇMADILAR  BENIMDE  VARYA  DELI OLDUM   SON KEZ  YAZIYORUM  BAN  ACILDI ACILDI  ACILMAZSA  KENDILERI BILIR  OYUNCU KAYBI  NIC:JOEHARD159
Ban affı söz konusu değildir.
PAŞA GÖNLÜNÜZ BİLİR KENDİ SEÇİMİNİZ
Kişi karakter sahibi ise kendini belirtir..

Yaptığımız defalarca afflara rağmen emek çalan kişilere en ufak bir yardım söz konusu değildir.
Ben size defalarca düzgün bir şekilde hiza ettim ve özür diledim eğer açmak isterseniz kendiniz bilirsiniz diledigim afflar kadar yaptıgım emekler var bu oyun için.
(15.04.2018, Saat: 11:35)MakoseN Rush Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben size defalarca düzgün  bir şekilde hiza ettim ve özür diledim eğer açmak isterseniz kendiniz bilirsiniz diledigim afflar kadar yaptıgım emekler var bu oyun için.

Hesabınız yaptığınız hatalar nedeniyle açılması söz konusu olmayan bir durumdadır.
Hayır bir çok oyuncu böyle hata yaptı ve açıldı eğer açarsanız düzgün bir şekilde oyunumu oynayacagım benim kaybedecek birşeyim yok son defa açarsanız

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar:

1 Ziyaretçi