Hoşgeldiniz RigorZ -Forum İlk Türkce Online Zombi Survivor Oyunu!

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

AsteriksTR İllegal 05.01.2020

Bu arkadaş haftalıkta illegal kil kastı kanıtlarını ticketle atmıştık foruma konu oluşturun demişsiniz ama bu adam yine illegal kill kastı ve 2haftadır üst üste kasıyor + olarak zaten öncesinde de illegalden ban yemişti artık el atmanızı istiyoruz çünkü 1 hafta emek veriyoruz adam son dakika da geçemeyeceğini anlayınca illegal kasarak rahatça geçip ukala ukala dalga geçiyor.

Kanıtları şöyle izah edeyim C2 isimli oyuncu illegalden 10dk 20dköncesine kadar klanında beraber pvp atıyor adamı klanından çıkarıyor ve son dakikalarda vurmaya başlıyor bizim adamı geçiyor haksızlıkla ve ertesi gün klana alıyor. Mustafa Yılmazın discorda yazdığı şey de şu illegal kill kasanların hesaplarını sıfırlıyoruz gereğinin yapılmasını arz ediyoruz teşekkürler.
resim

resim
resim

Merhaba,

2 Hafta Üst Üste Olarak Belirtmişsiniz Diğer Haftaya Dair Kanıtlarınız Mevcut mu.
ÖNCELİKLE SELAMUN ALEYKÜM  ŞİMDİ ADAMI KLANA ALMAK YASAK MI BU 1 BİRDE BEN OYUNCUYU KLANA ALDIM 1 HAFTA TAKILDIK İTEM VE GC SIKINTISI VARDI ÇIKARMAK ZORUNDA KALDIK ADAMI KLANA ALDIM SONRA SS ÇEKMİŞLER YANİ BU BÖYLE Bİ İFTİRADIR İNCELİYEDE BİLİRSİNİZ ADAMI ALDIM KLANA 1 HAFTA TAKILDIK İTEM GC SIKINTISI VARDI CIKARDIK ŞİMDİ KLANA VURDUĞUMUZ OYUNCUYU KLANA ALAMAZMIYIZ YANİ ONA BAKARSAN BAYA İNSANI HEP VURUYORUM ALIM İÇİN GELİYORLAR ALIYORUM KLANIMA PVP DÖNSÜN DİYE BU TAMEMEN BİR İFTİRADIR ÇEKEMYİNLER UTANSIN
Bu adam normalde crim klanındaki cıvımanın klanı şuanda klanları dağıldığından crimle birleştiler vee bu adam hiç oyuna girmez etmez son dklarda nedense giresi ve sürekli ölesi tuttu ve adam son 10dkda 20kill kastı zaten loglardan felan da bakarsanız görürsünüz.
resim
KLANA VURDUĞUMUZ ADAMI ALMAK YASAK SA BUNU BELİRTİN BİZDE BİLELİM KONTROL EDEBİLRSİNZ YANİ VURDUGUM BAYA OYUNCU GELİYOR TS YE ALIM İÇİN PVP DÖNSÜN DİYE ALIYORUM EYERKİ BU SAÇMALIK YÜZÜNDEN BAN YERSEM OYUNU KLANCA BIRAKIZ KONTROL EDEBİLİRSİNİZ YANİ KLANA OYUNCU ALMAK YASAKSA BUNU BELİRTİN ONA GÖRE HAREKET EDELİM
2.sıradaki oyuncu SALVOTR
resim
ADAMI TANIMIYOR ETMİYORUZ BUNLAR TAMEMEN BİR İFTİRADIR ADAM FARKLI Bİ KLANIN OYUNCUSU
ADAMLAR ZATEN 10 KİŞİ BİR KLAN BU KADAR AĞLAMANIN BİR MANASI YOK YETENEKSİZ ERİFLER GEÇEMİYORSUNUZ BENİ AĞLAMAYIN BARİ :D
Bu sste illegalden yine ban yediğine dair lootcu kardeşlerim bile neyin ne olduğunu biliyor burada yalandan savunmalarda yapıyor ama arkadaş Ufacık beyniyle oyun oynamaya çalışıyor artık siz de anlamışsınızdır boş laflar bunlar sürekli aynı sadece loglara bakmanız bile her şeyi gösterir.
resim
Haftalığın bitmesine son 1 saat kala klandan atıp sürekli sunucuda keserek sıralamada çocuğu geç sonra yok öyle yok böyle gc sıkıntısı olan adamı niye tekrar klana aldın saatler için de anlat sen seversin yalanı :=)

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  İllegal asteriks 6 216 06.01.2020, Saat: 12:20
Son Yorum: !Bestia
  WTHYPEX İLLEGAL KİLL Berkay Kabalak 10 446 09.12.2019, Saat: 19:33
Son Yorum: Rigorz
  ASTEHASANREIZ - ASTERIKSTR Berkay Kabalak 5 266 01.11.2019, Saat: 18:41
Son Yorum: Berkay Kabalak
  3454324123 İLLEGAL KİLL Yakup Civa 2 310 11.06.2019, Saat: 21:37
Son Yorum: Rigorz
  xfroggy illegal kill L0zenburg 6 894 23.01.2019, Saat: 18:43
Son Yorum: Fethi Neva